Dopis uživatelům WinStrom 7

WinStromu 7 a WinMzdy mají svého nástupce.

Vážení uživatelé WinStromu 7,

jmenuji se Martin Štekl a s některými z vás jsem v kontaktu již 27 let. Začali jsme spolu na programu PC-STROM a společně přešli na WinStrom. Celou dobu se o produkt starala moje společnost Win-Strom software s.r.o. Jak jsme vás již před několika lety informovali, bude WinStrom legislativně podporován do konce roku 2015. WinStrom vznikl v roce 1997 a do konce roku 2015 bude na trhu již 18 let. Myslím si, že již nastal čas pro jeho zasloužený odpočinek 🙂

Vytvořil jsem jeho pokračovatele: ABRA Flexi

V roce 2006 začal ve společnosti WIN-STROM software s.r.o. vznikat nový produkt pod tehdejším názvem WinStrom 10 a myšlenkově vycházel z WinStromu. Jinak to ani není možné, protože analýzu nového produktu jsem vytvářel já a vycházel jsem ze svých zkušeností z vývoje a používání PC-STROMu a WinStromu. Bylo ale potřeba respektovat vývoj softwarového trhu a začlenit nové technologie do produktu. Proto jsem se spojil s technologickým guru a vizionářem Petrem Ferschmannem. Společně jsme dokončili náročný projekt s moderními technologiemi. Nastala také doba pro odpoutání se od původního názvu WinStrom – v dnešní online době a také kvůli podpoře dalších operačních systémů již označení WIN postrádalo smysl. Proto jsme projekt přejmenovali na FlexiBee.
V letošním roce jsme byli poctěni nabídkou ke spojení s jedním z leaderů na softwarovém trhu, a to společností ABRA Software. Cítil jsem, že je nutné projekt posunout dále, aby se stal silnějším. Výhodou tohoto spojení je nejen rozšíření nabídky produktů, ale také záruka větší stability na trhu.
Všemi projekty prochází jako červená nit moje jméno a to je, domnívám se, záruka stability a kontinuity řady PC-STROM, WinStrom a ABRA FlexiBee. Hrdě si myslím, že program ABRA FlexiBee je mladým a kvalitním nástupcem WinStromu. A také vám mohu slíbit, že se silnějším týmem připravuji mnoho dalších novinek. Jen doplním, že jsem se stal spolumajitelem skupiny ABRA.

Proto vám doporučuji přechod na online účetní software ABRA Flexi

Můžete také využít informační systémy z naší rodiny ABRA (ABRA G3/G4) či informační systém TeamOnline WS od společnosti Prodiss. Na jejich architektuře a funkcionalitě jsem se však nepodílel.

Co vás to bude stát ?

Přechod uživatelů WinStrom stojí 2 000,- Kč (bez DPH) za jednu zakoupenou licenci na libovolnou variantu ABRA FlexiBee (dle vašeho výběru). WinStrom 7 v sobě již zdarma obsahuje migrační můstek – stiskem jednoho tlačítka se můžete ocitnout ve 21. století.
Nechcete-li se zabývat převodem a kontrolou dat, rádi to uděláme za Vás. Cena takového převodu jedné firmy je 2 000,- Kč (bez DPH). Pro účetní firmy s mnoha klienty bude cena převodu dat stanovena individuálně. Naše skupina disponuje velkým počtem kvalifikovaných konzultantů a implementátorů a jsme připraveni pomoci každému z vás.
Pokud si přejete více informací ohledně přechodu kontaktujte nás na e-mailu winstrom(zavináč)winstrom(tečka)cz nebo mně osobně na telefonu 777 285 675.

Těším se na dalších 27 let s vámi 🙂

Za společnost WIN-STROM software s.r.o.
Martin Štekl